GÜLLÜK CADDESİ KUTLAY APT KAT:3 (KIZILAY KAN MERKEZİ YANI), 07070 ANTALYA

SENDE KORKU EVİ AÇMAK İSTERMİSİN ?

Türkiyenin İlk Korku evi Franchise ekibi olarak sizlerleyiz. Zaman kaybetmeden tecrübemizden faydalanarak kısa zamanda şehrinizin en iyi oyununa sahip olabilirsiniz. Unutmayın, her zaman en iyiler kazanır.

HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık Hizmeti

5 yıldır bu sektöre hizmet eden bir ekip tarafından, bulacağınız evin özellikleri, maliyet planı, oyun tasarımı, ses- kamera özellikleri, hikaye şifre uyumu tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca google ve instagram reklam taktikleri ile size kazandırmaya devam edeceğiz.

Şifre- Hikaye Tasarımı

İyi bir korku evinin en önemli özelliği Hikaye - Şifre ve Mekan üçlüsünün uyumudur. Bunu yapamayan korku evlerinin başarılı olma şansı bulunmuyor. Korku evi bayiliği alarak en önemli özelliklere sahip ev için fark yaratabilirsiniz.

Korku Evi-Sosyal Medya Web Sitesi

Korku evi açarken öncelikle kendi tanıtımınızı yapmanız gerekiyor. Bunun içinde facebook, instagram ve web sitenizin kurumsal bir kimlikte olması gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak rezervasyon paneli de siteye entegre edilebilmektedir.

NEDEN KORKU EVİ BAYİLİK ?

Sektörün en tecrübeli kişileri olarak, Türkiye de ve yurt dışında yaklaşık 200 farklı oyunu oynamış bir ekibiz. Türkiye de farklı
şehirlerde bayilik ve danışmanlık yöntemleriyle evlerin açılmasına yardımcı olduk. Oyun açılırken şifreleri ve konsepti biz sizlere söylüyoruz. Nasıl reklam yapmanız gerektiğini bizden öğreniyorsunuz. Çünkü biz bu işi seviyoruz.

Korku Evi Başvuru
Korku Evi Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir
Korku Evi Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir
Korku Evi Bayilik Nasıl Alınır